Tänane kuupäev 17 Juul 2019, 15:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 68 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Pärnu
PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 08:10 
Eemal
huviline

Bomsch kirjutas:
Reidan kirjutas:
Pole raske öölda et kuule meil siin ffe kogunemine toimub siin ja siin

Vaevalt, et nad seda sulle kunagi ütelda saavadki. FFE kogunemistel Tann never ei käi ja mingi perroonil kõõlumine jällegi FFE kogunemiseks ilmselt ei kvalifitseeru :P

Aga vabandust pärimast mis moodi vôi kuidas klasifitseeruvad FFE gogunemised?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 09:25 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

Kui ma helistan Vahurixile ja Granada01-le, et õu kuulge, kas te täna garaazi tulete (meil juhuslikult on autod samas garaaziühistus) ja ma neid seal näen siis on FFE kogunemine? Minu silmis on FFE kogunemine siis kui ala Kuusetaat või Jesper organiseerivad programmi ja toimub ka reaalselt midagi, mitte ei sülitata parklas läbi esihammaste maha ja ei tonksata aegajalt varbaga rehvi.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 13:21 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

reidani ja tann15'ga ilmselt ei jõuaks jah linna peale "hängima" tartus aga sõpradega aegajalt ikka juhtub et saab linna peal "hängitud", või siis kuskil vähe privaatsemas kohas "tsillitud".
Olen bomschigagi rohkem koos "tsillinud" ja "hänginud" kui sinuga ilmselt kunagi hakkan 8)
See rajapäev millest räägid, kuhu sa ime kombel kohale jõudsid, oli ilmselt ffe ja sierraclubi rajapäev mida Kersti organiseeris. Ja siis oli sul ju sada häda miks sa, läänemaa kõige kiirema mehena, nii aeglaselt sõitsid :D
Samas tuleb meelde kui Reidan korra Rapla rajal käis, soovitasin algul mingi aeg ette sõita rahulikult et seda siis parandama hakata, selle peale tuli lause stiilis: "ma olen pärnu kõige kõvem raja sõitja üldse, ma käin iga päev audru ringrajal paugutamas tööautoga"
hiljem oli häda et keegi ei rullinud punast vaipa ta ees lahti ja kuidas tema ikka tuli kohale sidurit lõhkuma ja midagi nagu vastu ei saanudki peale aeglaseima aja, ja üks ring kui stopper ei töötanud siis oleks ta kõigist kiireim olnud :roll:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 14:28 
Eemal
huviline

tarmok kirjutas:
reidani ja tann15'ga ilmselt ei jõuaks jah linna peale "hängima" tartus aga sõpradega aegajalt ikka juhtub et saab linna peal "hängitud", või siis kuskil vähe privaatsemas kohas "tsillitud".
Olen bomschigagi rohkem koos "tsillinud" ja "hänginud" kui sinuga ilmselt kunagi hakkan 8)
See rajapäev millest räägid, kuhu sa ime kombel kohale jõudsid, oli ilmselt ffe ja sierraclubi rajapäev mida Kersti organiseeris. Ja siis oli sul ju sada häda miks sa, läänemaa kõige kiirema mehena, nii aeglaselt sõitsid :D
Samas tuleb meelde kui Reidan korra Rapla rajal käis, soovitasin algul mingi aeg ette sõita rahulikult et seda siis parandama hakata, selle peale tuli lause stiilis: "ma olen pärnu kõige kõvem raja sõitja üldse, ma käin iga päev audru ringrajal paugutamas tööautoga"
hiljem oli häda et keegi ei rullinud punast vaipa ta ees lahti ja kuidas tema ikka tuli kohale sidurit lõhkuma ja midagi nagu vastu ei saanudki peale aeglaseima aja, ja üks ring kui stopper ei töötanud siis oleks ta kõigist kiireim olnud :roll:

Kuule se teema on ammust ajast maast ei pea nelama tulema onju! Inimene hanges kinni oli, miks sina kui ni suur klubi kaaslane appi talle ei lendanud? Pole kombex vôi? Nu lendas mu aeg metsa siis lendas savi. Pole hullu. Inimene on palju tahtsam kes abi vajab. Kôik nägid aga ükski ei liigutanud. Miks ei heisatud ohtliku avarii olukorra lippu välja kus peaatatakse vôi aeglustatakse vôistlus? A kui tal olex auto korralikult pauku saanud inimene vajaxvôipolla kiirabi abi ei kôik seisavad ja passivad. Teised kes pidid rajale tulema pärast katkestamist antakse vôimalust iggagi ettenähtud sôit ara lôppetada. Mitte ei jalutata minema. Külm hakkas? Paha lugu ei teadnud et väljas on talv et sooemalt riidesse vaja ;) :D panna. Juhtub ikka. Kus oli pästeamet .Kiirabi vajaduse korraks Asi oli jube kus kaugel ôigest organiseerimisest. Sa vôid ju öölda et mis se sinu asi on. Asi on pôhimôttes ara torgi vanu asju ma ma eitorgi elame ô.nelikult ja koos.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 14:35 
Eemal
huviline

tarmok ma saan aru et sull on vist selline natuur vôi iseloom kes eioska teisiti lihtsalt nu vot peaab kedagi nokkima. Pole hullu. Ma ka pole suupeaale kukkunud. Aga mul on ettepanek äkki surume kätt ja lôppetame selle vanaasjafe meelde tuletamise?! ;)
Lôppude lôppuks meil on siin foorumis palju ettemaid asju teha kui vanuaegu meenutada ta teist klatsida. Lôppuks ûhine huvi mis meid kunagi kokku viis ühte foorumi. Sobib?;)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 14:47 
Eemal
huviline

tarmok. Vot vôtta eeskuju Bomsh kasutajalt. Väga kahju et ma seda inimest isiklikult küll ei tunne aga mul on väga hea ja meeldiv lugeda tema postitusi. Paistan olevad vàga odekvaatne ja siiras inimene . Kellega on isegi rôômni vestestela kui aeg ajalt isegi vôipolla vaelda. Aga miks,a sellepärast et inimene on huvitav.
Bomsch -respekt sulle! Vot sellistega vôib ka luurele koos minna. Ja teha sittast kommi.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 14:58 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

Ma jah olen selline ülilahe säga ja saan iseendaga jube hästi läbi :mrgreen:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 15:01 
Eemal
huviline

Bomsch kirjutas:
Ma jah olen selline ülilahe säga ja saan iseendaga jube hästi läbi :mrgreen:

Vähemalt suga on meeldiv suhelda. ja väga kahju et sind isiklult ei olnud aud tuttavaks saada.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 16:35 
Eemal
sõltlane

185/65 R14 suvekaga on ju rinkat igati pro paugutada, kui rehv paindub absull igaltpoolt läbi ja autol pole erilist juhitavust. Ja boonuseks on veel see, kui pean hoo täiesti nulli pidurdama, et kellegi auto alt ära lennanud veljega, mis liigub ca 100kmh otsejoones minu poole. Kõik muu oli hea, aga jah, ei mõistnud ilmselgelt ise sõita :cry:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 17:26 
Eemal
sõltlane
Kasutaja avatar

Korralik huumori teema see :lol:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 17:49 
Eemal
huviline

woozh kirjutas:
Korralik huumori teema see :lol:
komöödia veel millune
:lol:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Aug 2013, 17:52 
Eemal
huviline

Ma ka loll ei taibanud vennale lumelabida visata kaeva välja ennast nikaua kui sôidan. äkki järgmisex ringigk olex juba ennast välja kaevanud.mine tea äkki tahaks teises ringis tema sooja koha kinni vôtta samas kurvis aga tema ees. tekkiks konflikt kes hanges esimesena oli.Abiks olex kindlasti enne aegselt lumesse pantud parkimis kell.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 24 Aug 2013, 10:07 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

tuletame siin kohal härra reidanile meelde et ta suutis iga ring teha spinni ja hange jõuda :D ja ka seda et ilmselt oli ka herr bomsch sel üritusel, ning ka tema ei jooksnud sulle kui raskelt vigastatule mahakandmiseni lume hange sõidutad autosse appi, mis oli kohe kohe plahvatamas :lol:
seal olid kiirused nii kohutavalt suured et oleks ilmselgelt vaja olnud jah kiirabi, tuletõrjet ja pommirühma. kiivrit poleks vaja olnud, sest see poleks ilmselt midagi enam päästnud.
ja appi tormamisest nii palju, et tark ei torma ;)

tann15'le ütleks et ka teised fordid on sellest ajast suht sama juhitavusega,auto millega olid läänemaa kiireim oli ju ka sierra. rehvid olid su oma valik, selles nüüd küll kedagi süüdistada ei saa, ja usun et oli ka kehvemaid rehvivalikuid. aga no selge eks ma pean uskuma et sa oled läänemaa kiireim rallimees :lol:

nagu Margus Muraks ütles, et kehva rehv ei õigusta valesti valitud trajektori

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 24 Aug 2013, 15:28 
Eemal
huviline

:) :) :)pommi rühm on eriti tôhus auto ôhku tôstmises hangest. 20 ruutmetrid hangesi väga kiirest puhastavad auto alt ara.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 24 Aug 2013, 15:40 
Eemal
huviline

aga tänapäeval kihutamised on ammu maha jäätud. Eipakku enam pinget ju vanemaks saanud . nüüd anna mugavust juba. Pere on suuremaks lännu. ja vajan suuremat autod mondeo luukpära jääb väiksex otsin uneversaali. fordi peale niguini jään. Saksa tiiger bokser kutsa nôuab ka autos oma kohta. Muidu rikkub pool salongi nahk sisust.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 68 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: