Tänane kuupäev 17 Juul 2019, 15:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 68 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Pärnu
PostitusPostitatud: 25 Aug 2013, 13:36 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

Ärge nüüd ärrituge tarbetult, see on ju siililegi selge et keegi ei viitsi sõita 250km maha mingile võib-olla-või-siis-mitte kogunemisele kumme toksima. Üritusi ei pea tingimata räigelt ette ja taha orgunnima, aga mingid asjad lihtsalt töötavad ja mingid asjad ei tööta.

Suvi veel kestab, asfalt on kuiv, teeme mõni pühapäev uue Supercruise ja elu on lill. Minugipoolest võib kütta kasvõi sinna Pärnu perroonile, saab Supeluse tänaval eputada ja pärast Stefanis burritot mugida. Dexteril ka vähe lihtsam vahelduseks :D

Ainult et kas keegi jagab sellesuunaliste lahedate teede osas biiti? Ma olen ainult Tallinn-Pärnu maanteed mööda sõitnud, kõik vasemale ja paremale jääv on terra ignota.

Viimati muutis Jesper, 25 Aug 2013, 19:01, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25 Aug 2013, 16:18 
Eemal
algaja

Mnjaa aga paratamatult keegi peab ju aeg ajalt ennast välja ka elama aga su mõte võiks toimida ise asi paljud viitsiksid kohale ilmuda :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25 Aug 2013, 21:00 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

Reidan kirjutas:
:) :) :)pommi rühm on eriti tôhus auto ôhku tôstmises hangest. 20 ruutmetrid hangesi väga kiirest puhastavad auto alt ara.

nagu aru saan siis kevadel kui lumi ära sulas auto alt said ikkagi koju, hea et niikkaua sööki ja jooki oli, ning muidugi talve riided et ära ei külmanud.
Ilmselt kõigil teistel säilis kaine mõistus ja ei dramatiseerinud su vallil olekut üle, kuid tundub et sinul tulid paanika hood mis siiani rahu ei anna :lol:
8)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 13:06 
Eemal
huviline

Jesper kirjutas:
Ärge nüüd ärrituge tarbetult, see on ju siililegi selge et keegi ei viitsi sõita 250km maha mingile võib-olla-või-siis-mitte kogunemisele kumme toksima. Üritusi ei pea tingimata räigelt ette ja taha orgunnima, aga mingid asjad lihtsalt töötavad ja mingid asjad ei tööta.

Suvi veel kestab, asfalt on kuiv, teeme mõni pühapäev uue Supercruise ja elu on lill. Minugipoolest võib kütta kasvõi sinna Pärnu perroonile, saab Supeluse tänaval eputada ja pärast Stefanis burritot mugida. Dexteril ka vähe lihtsam vahelduseks :D

Ainult et kas keegi jagab sellesuunaliste lahedate teede osas biiti? Ma olen ainult Tallinn-Pärnu maanteed mööda sõitnud, kõik vasemale ja paremale jääv on terra ignota.

250 kilti on võipolla idavirumaani pärnust , seda tõesti vaevalt nisama tänapäeval keegi maha paneb :) Rehvi tagumiseks. Aga vot näiteks ; suvi on otsa saamas ja teha üld kogunemine üleestiline oleks suht teemaline asi hooaja sulgemine või kes kuidas seda nimetab. kuidas se peaaks välja nägema on juba teine asi . Isegi ei pea mingi räige üritus olema. Hmm kogunemine näiteks ma ei tea näiteks Märjama statoil bensiinijaam. Seal parklas on piisavallt ruumi et meid kõiki ara mahutada. Edasi ühine kolonn. Ma arvan on kolonnina liigutud,päris hea tunne on sees kui forde on ühis kolonnis mitte neli või viis või mõnusalt kogus mingi kolm kümment.Teeserva meil piisab et kõik kolonni panna. Samas on vaja Konkreetseid reegleid kuidas kolonnis liikuda. Neid mul on isegi olemas. Ma olen sellist asja juba korraldanud . On linna liikluses sõidetud 7 autoga. Konkreetne marschruut läbi mõelda kus teha peaatumised.korraldajatel rautselt turvavestid peaale ! jne... Kaks raadiosaatjad läheb vaja. Ei mingit kihutamist. Aktsjooni korraldamiseks tuleb politseiga suhelda. Sest need panevad kolonni kiiruse paika kui me liigume tallinast pärnuse meie paneme oma liikumisega paras teelõigu kinni. Sest kolonnis liikumine ei ole 90 km/h tunnis vaid väiksem. kihutamised jäävad ara.möödasõidud jne... se on pikk nimekiri. kui palju sooviks selle aktsjooniga liituda on teine asi . Ise saab vaadata ja enast näidata. Sellise muusika planeerimine on vähemalt pooldeist kuud ette.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 13:55 
Eemal
sõltlane

Reidan, ära enam palun peale võta :D Nii igaksjuhuks :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 14:06 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

Aadria kirjutas:

+3586 :lol:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 14:17 
Eemal
huviline

Aadria kirjutas:

Sa millest ? :) Sa sellest et argunnida mingit kolonni siin on suht ainult unistada võib ainult või ? Umbes et kosmiline unistus ?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 16:14 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

isiklikult olen vältinud kõiki üritusi kus on osa üritusest "rivi" tegemine. küll aga on juhtunud et üritusele sõites või ühelt ürituse osast teise liikudes on moodustunud kolonn. imho on suht nõme mingi paraadi korraldamine

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 21:14 
Eemal
huviline

Sa arvad kui audi klubi korraldas paraadi 800 sajast autost oli nõme ? Millepoolest meie ei saa sellist asja teha . Ja oma auto marki propageerida rahva seas. Ega meid vähem pole üle eesti .

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 23:04 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

kasutades su oma lauseid :D
Sa arvad kui pede klubi korraldas paraadi mitmest sajast pedest oli nõme ? Millepoolest meie ei saa sellist asja teha . Ja oma orientatsiooni propageerida rahva seas. Ega meid vähem pole üle eesti .

:twisted:

igat sitta ei pea kah järgi tegema

sa küll räägid et sa oled vana ja väsinud, kuid no selles punktis tunnen ma end ammusest ajast vanemana kui sina, nahui mulle vaja mingit paraadi. andke kuskil metsa veeres vaikses kohas saun, liha ja õlu, las peded marsivad siis linnas :roll:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 23:22 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

Ma isiklikult arvan, et geiparaad on nii mõneski mõttes palju normaalsem ja loomulikum nähtus kui ükskõik millise automargi huviliste kokkusaamine.

Sellisel massiüritusel, nagu FFE kokkusaamised kipuvad olema, on avaliku korra ja kodanike turvalisuse tagamiseks riiklike struktuuride kaasamine ka minu arvates ainumõeldav lahendus. Ei saa ju lubada olukorda, kus näiteks Bomsch peenes ülemaakonnalise tähtsusega toidukohas külmutatud jõhvika endale püksi pillab või Tinavile raadioeetri kõrgsagedusribas mitme kilomeetri raadiuses siivutusi edastab.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2013, 23:33 
Eemal
huviline

Ma pakun et audi poisid on väga kaugelt pededest . Ja sa ikka mind väga palju vabanda kui sa ei tee fordil ja pededel vahet siis ma parem vaikin !
Aga se sellega. Tead mis on kõige huvitavam ! meie siin suhtleme vaidleme diskuseerime jne.... Jooksevad mingit mõtted . On need siis heaad või halvat . Aga üldse kedagi miski huvitab ? Meil sinuga on kahe inimese diskusjoon ja arutlemine kus kõik ülejäänud on ? Inimesed võiks ka oma muljeid avaldama , arvamusi ideesi mida teha edasi ! Küsimus selles mis edasi ?! Kuidas areneda saavutada enamat kui se mis olemas on . eitohi seisma jääda ega toppama. Se ei vii hease. Lõp on se et aktiivsus hakkab langema. enamus kes Klubise tulevad vaid selleks et osta müüa autosi või varuosi . Selleks on mittu interneti portaali . auto24.ee ladu24.ee oki doki .ee sa nje ja nje.... Siis tekkib küsimus mis meie siin oleme ostu müügi portaal või klubi ? ma saan aru et ka ost müük on vältimatu klubis ja se on hea. inimesed saavad soetada odavamalt ja hinnad on tõesti heaad. Aga teeme klubinduse lahti ja vaatame mis toimub seal , paistab olevad ei midagi. paljud registreerivad sisse ainult selleks et toppida oma kuulutus sisse ka kaduvad seitse tuule vahele. On sellel mingit mõtted vot ei tea. Ma huvi pärast Ma hakkasin huvi pärast vaatama registreeritud inimesi . Ja mida nägin 100 inimese peaale parimal juhul 10 on kümme postitust tehtud . On keegi mõelnud kunagi miks ?!
Kuusetaat, kaupov, watsek
Kus on need härrad ? Ma saan aru et se pole väga kaugeltki minu asi . Ja ega polegi. Aga klubindus on unaruses vähemalt minu meelest. Ja se pole hea! ja heaga ei lõppe. Läbi käidud juba se süsteem. kui mind kaua polnud asi hakkas lagunema aktiivsus hakkas langema . Ja oi raske oli seda pärast tagasi taastada. Alguses kõik sujus normilt siis foorum muutis enast ostu müügi portaaliks ja hiljem hakkas kõik lagunema. Ja siis mul kulus kuus kuud et midagigi taastada . Sest inimestel tekkib arvamus ah mis ma sinna ronin mingi loll möla aeg ajalt ja varuosade juppe saab . Rohkem seal pole midagi teha :) kahju aga minu meelest tõde. Millest ara ei jookse.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27 Aug 2013, 00:02 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

Ma võibolla olen tõesti peast vähe lihtne, aga ma tõesti siiralt ei tee selle baasil inimestel vahet, kas nad on fordifännid, geid, venelased, sakslased, poisid, tüdrukud, jne.

Ja mina isiklikult näen kodanik Watsekit ja Kaupov-d iga nädal 2-5 korda, ei oska nagu jällegi probleemi näha. Võibolla peaks garaažis tegema tasulise FFE adminnide näituse, pilet viis kulli :lol:

Reidan, olgem ausad, sa lihtsalt ei saa aru misasi see FFE on, sa ei ole sellest mitte kunagi aru saanud ja ei saa ka tulevikus aru vähemalt senikaua kuni Issanda päike inimkonna peale veel paistab. Sa ei pruugi olla täielik lollpea (kuigi mul isiklikult on selles osas sügavad kahtlused), aga tee endale teene, ära selle raske asjaga oma pead liiga palju vaeva, pole pointi. Korralda neid kokkusaamisi või midaiganes kuidas ise tahad, nii need asjad on alati käinudki et keegi lihtsalt teeb foorumisse teema ja siis kõik kes tahavad need tulevad kokku, mingit sellist asja nagu "ametlik klubikokkusaamine" pole siin kunagi olemas olnud ja nähtavas tulevikus ilmselt ei saa olema kah.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27 Aug 2013, 03:55 
Eemal
huviline

+1 Jesperile

Palju neid klubi liikmeid üldse on?
Reidan ära aja seda sassi tava foorumi kasutajaga. See on tegelikult tavaline nähe igas foorumis vist kus foorumi kasutajaks tehes end klubi liikmeks peetakse :roll:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27 Aug 2013, 05:58 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

:)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 68 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: