Tänane kuupäev 17 Dets 2018, 12:43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 28 Nov 2018, 00:23 
Eemal
huviline

Ma tänan , sest aeg on edasi liikuda
seniks kõike head soovides
Sammalhabe

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 06 Dets 2018, 22:40 
Eemal
fanaatik
Kasutaja avatar

Anna andeks, aga räägi lähemalt ? Oled pettunud&solvunud millegi peale ?
Vb ise olen valesti asjadest aru saanud, aga meil eestimaal fordi inimesed on teistmoodi. Näiteks volksvaageni mehed on teisest puust, nemad hoiavad kokku, neil on millest rääkida, õlipumba kuuskant käbid ja kurat mis iganes. Fordimehed teistmoodi, nemad ei taidle tühja tuult.

Mina olen näiteks hingelt fordimees. Ma ei saa selle vastu, see on haigus. Algas see 4aastasena, aastal 1995 kui isa esimese fordi ostis. Mängisin selle Sierra tagaistmel legomehikesega. Selle auto roolis keerasin esimest korda autorooli, isa süles, samuti tegin esimesed sõidumeetrid... Esimest korda sõitsin vastu tänavavalgustus posti ning hiljem ka läbi eurokraavi, just selle sama autoga. Kõrvalküla bussipeatuses, kiledress seljas, taustaks dynamit klubi paradiis lastud ketsi ja värsket killustikku lendas kohalike poiste freedo rollerite suunas.....
Aastaid hiljem seisab see paksu tolmukorra all garaazis. Saamas on temast igavene projekt. Lisaks olen kokku ostnud hunniku teisi forde. Ma ei taha rääkida palju on, transiteid seitse millest 5 tänava legaalsed. Doonoreid ei arvesta. Lisaks mondeo sekka ära eksinud. Proovinud teisi marke ja ravida seda asja, no ei saa, kisub ikka juurte juurde tagasi.

Ford Sierra Boa cosworth, fordismi algustala igavene projekt, aga kõikidest kõige tähtsam...
Ford Transit 83a oeh saaga oleks ...

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis